Ohlasy návštěvníků

Kéž poslouží k odstranění ostychu těch, kteří ještě nepřišli.
Napíšete mi také recenzi? Můžete zde.

S panem Hajdukem mám zatím nejlepší zkušenost s masáží a to jsem jich už vyzkoušela hodně. Doporučuji jak z hlediska masáže, tak i přístupu k práci. Líbí se mi individuální přístup ke každému klientovi a to, že se opravdu věnuje klientovi.

slečna Petra

Vřele doporučuji jsem velice spokojená masáže u pana Hajduka opravdu pomáhají. Velice milý a přátelský přístup. Nováková

paní Nováková

Moc děkuji za ošetření. Vybrala jsem si kraniosakrální terapii s následným doladěním dle terapeuta v rámci harmonizace k porodu. Terapie byla velmi příjemná, v klidném prostředí. Nyní mám čerstvě po porodu, a zažila jsem krásný a uvolněný porod na který budu ráda vzpomínat. Všem moc doporučuji toto studio a ráda se zde vrátím.

paní Alena

Příjemné prostředí a atmosféra. Úžasná masáž a celkové zklidnění v tom našem hektickém světě. Děkuji moc za opravdu profesionální přístup a pohodu, kterou umíte navodit.

paní Magdalenka

Masáž v meditačním studiu WANG je naprosto úžasná. Ležel bych tam klidně celý den.  Super relaxace a příjemné povídání. Mohu jen doporučit.

pan Lukáš

Nedokážu úplně na 100% rozlišit za co mohou Vaše ruce a za co ájurvédské způsoby, ale výsledek je boží! Takže děkuji moc.

paní Radka

Úplně jiná masáž než ta, na kterou jsem byla zvyklá. Poprvé jsem šla spíše ze zvědavosti – pro srovnání s jinými masážemi a už jsem tam zůstala. Je to něco nesrovnatelného s „klasickými“ maséry. Už před dveřmi vás láká příjemná vůně a po vstupu dovnitř na vás dýchne příjemná, klidná atmosféra. Ve studiu WANG nejste jen tělo, které se namasíruje a dostanete další termín. Tady jste někým, kdo si přišel pro pomoc a tu dostane. Po každé masáži odcházím uvolněná, příjemně naladěná, jako bych tam nechala nejen ztuhlé svaly, ale ještě i hromadu starostí. Můžu jen doporučit!

paní Olga

Dnes jsem byla podruhé a to s docela velkou prodlevou a vůbec nechápu, jak jsem to bez jeho rukou a energie mohla vydržet tak dlouho! Prvních pár minut masáže mi ještě „šrotovala“ hlava a dobíhaly mi myšlenky z práce, ale po chvíli jsem se jakoby úplně propadla a nebyla jsem schopna vnímat nic jiného, než ten dokonalý pocit při masáži. Úžasné, naprosto uvolňující a nabíjející. K tomu všemu ještě příjemná konverzace a celkově skvělá atmosféra.

paní Magdalena

Napíšete mi také recenzi? Můžete zde.

Moc děkuji za příjemný zážitek a za dodání tolik potřebné energie při relaxačních masážích zad a šíje. Určitě se zase vrátím a zároveň to doporučím i svým přátelům. Návštěva tohoto studia stojí za to!

paní Svatka

Před rokem jsem si koupila dvě knížky, Dalajlamova kočka a Dalajlamova kočka a umění příst. Tyto knížky mne pohladily na duši a po roce jste mne na duši pohladil vy. Děkuji moc za skvělou masáž.

paní Ludvika

Moc děkuji za neskutečný a ojedinělý zážitek v podání velmi příjemného, šikovného, nadaného a zároveň skromného člověka. Pod doteky jeho dlaní a prstů moje tělo i mysl prožily dvě hodiny naprosté a jedinečné relaxační masáže plné odpočinku, smyslného vnímání, svalového uvolnění no prostě vše co k takové masáži patří. Ještě jednou moc děkuji a doporučuji všem, kteří stále váhají a masáže vyhledávají. Rozhodně nebudete litovat. Určitě se zase vrátím.

pan Adam

Absolvovala jsem masáž zad a šíje. Jedinečná, uvolňující… Mám problém se ztuhlým krkem a po této masáži jako bych neměla. Příjemné prostředí, osobitý člověk. Zkrátka vřele doporučuji.

slečna Martina

Ve studiu jsem si užil masáž zad a šíje, byla to výborná relaxační masáž, úžasný prstoklad, když jsem vstával z lehátka, cítil jsem se jak vystřelený do jiné dimenze. Jsem moc rád, že na tomto světě existují lidi, kteří se snaží dávat do harmonie sami sebe i ostatní lidi a Vladimír je jedním z nich. Moc jsem si to užil a určitě na masáž přijdu někdy znovu.

pan Pavel

Jedinečný masér. Vladimír ví, co dělá, rozumí tělu, zná ho. Byl jsem na královské masáži a skutečně jsem si jako král připadal. Takovou péči jsem už dlouho nedostal. S citem, klidem, pozorností. Velmi pečlivě provedená masáž. Užil jsem si ji a co především, dostal jsem se do hlubokého relaxu. Úplně jsem se uvolnil, protože jsem cítil, že můžu důvěřovat. Úžasné. Tohle umí jen masér, který má ten dar a Vladimír ten dar má. Díky.

pan Míra

Kdo s Vladimírem neměl tu čest, neví, o čem mluví. Byla to ta nejlepší masáž, jakou jsem kdy zažil. Má úžasný přístup, neuvěřitelně šikovné ruce a dar pomáhat. Děkuji.

pan Vladimír

Příjemné prostředí, skvělý masér. Jako bych ho znal už hodně dlouho – zvláštní pocit. Úžasná 90 minutová profesionální masáž po které se člověk cítí uvolněně. Určitě doporučuji a těším se na další.

pan Václav

Provedená masáž neměla chybu, je to odborník. Děkuji za kvalitně a odborně provedenou masáž, za lidský přístup a vlídné slovo.

pan Jan

Nikdy som nestretol človeka, s ktorým by som sa okamžite cítil tak príjemne a úplne mu veril. Až som mal pocit akoby som ťa poznal už niekedy dávno. Je to zvláštne. Si v mnohom výnimočný človek a výborný masér.

pan Viliam

Ještě jednou díky moc za čmoudíky (pozn. myšleno moxa) i to ostatní. Je mi úplně dobře, ani není možný, že to tak funguje. Jsi prostě dobrej.

paní Miloslava

Strašně moc díky za tak super atmosféru při masáži i za čajíček a super pokec. Nikdy jsem nic takového nezažila jako u tebe. Příjemné prostředí, milý pokec, hudba, vůně, prostě skvělý relax a nabití nové energie. Těším se na další naše setkání. První dojem, když jsem k tobě vešla, byl nepopsatelný. Úžasné prostředí, super vůně. Jsi výjimečný člověk, ze kterého vyzařuje zvláštní energie. Jsem strašně moc ráda, že jsem tě poznala a díky za super pokec. Jen tak dál. Jsi skvělý.

paní Marta

…hned po masáži domluva na další termín svědčí o tom, že masáž byla úžasná!!! …pomalá, jemná, něžná přesto s parádním výsledkem! Příjemné prostředí, hudba, vůně, atmosféra je jen třešinka na dortu!! Takže Vládi, jen tak dál. Těším se na příští setkání. Veronika

paní Veronika

Masáž byla trochu jiná, než na jakou jsem zvyklý od sportovních a kondičních masérů. Byla velice citlivá, jemná, důkladná a příjemná. Měl jsem pocit, že masér se na mé tělo opravdu koncentruje a není myšlenkami někde pryč jako někteří rutinéři. Jsem velmi spokojen.

pan Miroslav

Atíšova autentická mandala