OHLASY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Rozhodl jsem se předložit vám ohlasy tak, jak mi je klienti poskytují.
Třeba vás motivují a podpoří chuť objednat se.

>> Váš ohlas můžete vložit zde. <<

Masáže Hranice - reference

S panem Hajdukem mám zatím nejlepší zkušenost s masáží a to jsem jich už vyzkoušela hodně. Doporučuji jak z hlediska masáže, tak i přístupu k práci. Líbí se mi individuální přístup ke každému klientovi a to, že se opravdu věnuje klientovi.

Petra
Masáže Hranice - reference

Vřele doporučuji jsem velice spokojená masáže u pana Hajduka opravdu pomáhají. Velice milý a přátelský přístup. Nováková

p. Nováková
Masáže Hranice - reference

Moc děkuji za ošetření. Vybrala jsem si kraniosakrální terapii s následným doladěním dle terapeuta v rámci harmonizace k porodu. Terapie byla velmi příjemná, v klidném prostředí. Nyní mám čerstvě po porodu, a zažila jsem krásný a uvolněný porod na který budu ráda vzpomínat. Všem moc doporučuji toto studio a ráda se zde vrátím.

Alena
Masáže Hranice - reference

Příjemné prostředí a atmosféra. Úžasná masáž a celkové zklidnění v tom našem hektickém světě. Děkuji moc za opravdu profesionální přístup a pohodu, kterou umíte navodit. 🙂

Magdalenka
Masáže Hranice - reference

HROMADNÁ MEDITACE
Děkuji za vytvoření velice příjemné atmosféry při společné meditaci a velmi profesionální a citlivý přístup.

Renata
Masáže Hranice - reference

ČAKROVÉ A BIODYNAMICKÉ OŠETŘENÍ
„To byla dneska jízda!“ jsem si zpíval při odchodu ze studia po čakrálním a biodynamickém sezení, kterému předcházela relaxační masáž zad. Kdo nevyzkoušel, ten nezažil! Příjemné prostředí, diskrétnost a vůně vonných olejů a tyčinek (už jsem si jich pár koupil domů). Při sezení jsem vnímal, jak kolem mě proudí moje energie, cítil jsem, jak se na těch siločárách vznáším nahoru a dolů, podle toho jestli terapeut působil celými dlaněmi (pocit dolů) nebo konečky prstů (pocit nahoru). Nejdříve jsem vnímal ty siločáry světlejší a směrem dolů tmavly (to vysvětlují bolesti zad a kyčelního kloubu), ale uprostřed bylo vždy zářivé světlo. Jestli to bylo světlo na konci tunelu nevím, ale jestli ano, tak se smrti už nebojím. Je to už čtvrtý den, ale pořád se cítím nabitý energií, jistější v pohybech (už jsem starší člověk) a vyrovnanější s bytím na tomto světě. Ten nabytý elán mi vždy vydrží nejméně měsíc, takže se pak snažím vměstnat do nabitého rezervačního formuláře. Namaste.

Dušan
Masáže Hranice - reference

ČAKROVÉ A BIODYNAMICKÉ OŠETŘENÍ
Biodynamiku společně s harmonizací čaker jsem zatím absolvovala dvakrát a rozhodně s tím nehodlám končit. Je to absolutně jedinečný zážitek, při kterém jsem se naprosto zrelaxovala, „vypnula se“, nechala se vtáhnout do proudu cestování vesmírem a oddala se tomu, co se dělo.

Ač byla zatím každá „cesta“ naprosto odlišná, obě měly v konečném důsledku velice podobný efekt. A to takový, že se pak člověk cítí opravdu jako po dokonalém a důkladném restartu těla i duše. Jediné, co je na těchto metodách negativní,je to, že skončí a netrvají věčně… :-), ale aspoň se můžu těšit na příště. Všem doporučuji! Neostýchejte se, neobávejte se neznámého, protože je to opravdu úžasný, jedinečný dosud nepoznaný pocit, zážítek, relax a „nakopávač“ dopředu. Díky za to <3.

M.
Masáže Hranice - reference

RELAXAČNÍ MASÁŽ
Masáž v meditačním studiu WANG je naprosto úžasná. Ležel bych tam klidně celý den. 🙂 Super relaxace a příjemné povídání. Mohu jen doporučit. *****

Lukáš
Masáže Hranice - reference

RELAXAČNÍ MASÁŽ
Po každé masáži se cítím jako nový člověk. Nejenom fyzicky, ale i psychicky. Kéž by bylo více takových to pozitivních lidí, u kterých si nejen odpočinete, ale i si výborně povykládáte… 🙂

Petra
Masáže Hranice - reference

KRANIOSAKRÁLNÍ OŠETŘENÍ
Nedokážu úplně na 100% rozlišit, za co můžou Vaše ruce a za co mohou čínské způsoby 🙂 Ale výsledek je boží!

Takže děkuji moc!!!

Radka
Masáže Hranice - reference

Úplně jiná masáž než ta, na kterou jsem byla zvyklá. Poprvé jsem šla spíše ze zvědavosti – pro srovnání s jinými masážemi a už jsem tam zůstala. Je to něco nesrovnatelného s „klasickými“ maséry. Už před dveřmi vás láká příjemná vůně a po vstupu dovnitř na vás dýchne příjemná, klidná atmosféra. Ve studiu WANG nejste jen tělo, které namasíruje a dá vám další termín za měsíc. Tady jste někým, kdo si přišel pro pomoc a tu dostane. Po každé masáži odcházím uvolněná, příjemně naladěná, jako bych tam nechala nejen ztuhlé svaly, ale ještě i hromadu starostí. Můžu jen doporučit!

Olga
Masáže Hranice - reference

Dnes jsem byla podruhé a to s docela velkou prodlevou a vůbec nechápu, jak jsem to bez jeho rukou a energie mohla vydržet tak dlouho! Prvních pár minut masáže mi ještě „šrotovala“ hlava a dobíhaly mi myšlenky z práce, ale po chvíli jsem se jakoby úplně propadla a nebyla jsem schopna vnímat nic jiného, než ten dokonalý pocit při masáži. Úžasné, naprosto uvolňující a nabíjející. K tomu všemu ještě příjemná konverzace a celkově skvělá atmosféra.

Magdaléna
Masáže Hranice - reference

Masáž  můžu jen doporučit! Už po příchodu do prostoru na vás dýchne klid a zastaví vás v každodenním shonu. Při prvním setkání jsme si na úvod příjemně popovídali, probrali mé očekáváním zodpověděli základní dotazy směřující k tomu, co je dobré k masáži vědět (třeba alergie, absolvované operace apod.), podal jsem dostala podrobné informace o tom, jak by masáž mohla probíhat. Na zrcadle v kabince mi padl do oka krásný nápis „I úsměv léčí… Wang“ a s úsměvem jsem se položila do rukou odborníka. Myslím, že zdravotnické vzdělání je znát (nečekejte rychlokvašku z rekvalifikačního kurzu). Masáž je úžasná a až se zvednete po ní, tak nechodíte, ale vznášíte se pár centimetrů nad zemí. Na každého masáž působí jinak, ale já jsem měla mimo jiné pocit, že po dlouhé době skutečně dýchám. Do večera mě provázela příjemná vůně masážních olejíčků a ještě den po té se cítím jako znovuzrozená. Jestli ještě váháte, koho si vybrat v hranické džungli masážních salonů, tak už neváhejte.

Radka
Masáže Hranice - reference

Moc děkuji za příjemný zážitek a za dodání tolik potřebné energie při relaxačních masážích zad a šíje. Určitě se zase vrátím a zároveň to doporučím i svým přátelům. Návštěva tohoto studia stojí za to!

Svatka
Masáže Hranice - reference

Před rokem jsem si koupila dvě knížky, Dalajlamova kočka a Dalajlamova kočka a umění příst. Tyto knížky mne pohladily na duši. A po roce jste mne na duši pohladil vy. Děkuji moc za skvělou masáž.

Ludvika
Masáže Hranice - reference

Moc děkuji za neskutečný a ojedinělý zážitek v podání velmi příjemného, šikovného, nadaného a zároveň skromného člověka. Pod doteky jeho dlaní a prstů moje tělo i mysl prožily dvě hodiny naprosté a jedinečné relaxační masáže plné odpočinku, smyslného vnímání, svalového uvolnění no prostě vše co k takové masáži patří. Ještě jednou moc děkuji a doporučuji všem, kteří stále váhají a masáže vyhledávají. Rozhodně nebudete litovat. Určitě se zase vrátím. 🙂

Masáže Hranice - reference

Tohle byla moje premiéra v masážích a nemohl jsem si vybrat lépe. Jako student z Olomouce jsem se po náročných státnicích potřeboval uvolnit a zbavit se bolesti zad a chodidel, a cesta do Hranic se pekelně vyplatila. Vřele doporučuji! Pro mě to určitě nebyla poslední návštěva.

Masáže Hranice - reference

Díky své taneční vytíženosti bývám docela unavený a moje tělo potřebuje patřičný relax. Masáže ve studiu WANG splňují má očekávání, odpočinu si, svaly naberou patřičnou sílu a já se cítím jako znovuzrozený. Všem doporučuji!

David
Masáže Hranice - reference

Absolvovala jsem masáž zad a šíje. Jedinečná, uvolňující… Mám problém se ztuhlým krkem a po této masáži jako bych neměla. Příjemné prostředí, osobitý člověk. Zkrátka vřele doporučuji:-)

Martina
Masáže Hranice - reference

Ve studiu jsem si užil masáž zad a šíje, byla to výborná relaxační masáž, úžasný prstoklad, když jsem vstával z lehátka, cítil jsem se jak vystřelený do jiné dimenze. Jsem moc rád, že na tomto světě existují lidi, kteří se snaží dávat do harmonie sami sebe i ostatní lidi a Vladimír je jedním z nich. Moc jsem si to užil a určitě na masáž přijdu někdy znovu.

Pavel
Masáže Hranice - reference

Jedinečný masér. Vladimír ví, co dělá, rozumí tělu, zná ho. Byl jsem na královské masáži a skutečně jsem si jako král připadal. Takovou péči jsem už dlouho nedostal. S citem, klidem, pozorností. Velmi pečlivě provedená masáž. Užil jsem si ji a co především, dostal jsem se do hlubokého relaxu. Úplně jsem se uvolnil, protože jsem cítil, že můžu důvěřovat. Úžasné. Tohle umí jen masér, který má ten dar a Vladimír ten dar má. Díky.

Mirek
Masáže Hranice - reference

Kdo s Vladimírem neměl tu čest, neví, o čem mluví. Byla to ta nejlepší masáž, jakou jsem kdy zažil. Má úžasný přístup, neuvěřitelně šikovné ruce a dar pomáhat. Děkuji 🙂

Vladimír
Masáže Hranice - reference

Výborný masér, určitě byste jej měli vyzkoušet…stojí to za to!

Radim
Masáže Hranice - reference

Odpoledne po masáži zad a šíje jsem ulehl a ztratil se skoro na 2 hodiny. Chvílemi jsem byl ve stavu, kdy jsem ani rukou ani nohou nepohnul – nastalo celkové uvolnění organismu. Mám zpomalené reakce, vstřebávám zážitek. Všem, kteří někam spěchají, doporučuji zastavení ve studiu. Budete spokojeni!

Jakub
Masáže Hranice - reference

Příjemné prostředí, skvělý masér – jako bych ho znal už dlouho a úžasná 90 minutová profesionální masáž po které se člověk cítí uvolněně. Určitě doporučuji a těším se na další. 🙂

Václav
Masáže Hranice - reference

Skvělá masáž, úžasný človíček, krásný empatický rozhovor, ochota popovídat, probrat a poradit ke všem zvoleným tématům, zlaté ruce i duše. 🙂 Přijedu určitě zas. 🙂 Moc doporučuji!

David
Masáže Hranice - reference

Provedená masáž neměla chybu, je to odborník a zaslouží si obdiv. Děkuji za kvalitně a odborně provedenou masáž, za lidský přístup a vlídné slovo.

Jan
Masáže Hranice - reference

Nikdy som nestretol človeka, s ktorým by som sa okamžite cítil tak príjemne a úplne mu veril. Až som mal pocit akoby som ťa poznal už niekedy dávno. Je to zvláštne. Si v mnohom výnimočný človek a výborný masér.

Viliam
Masáže Hranice - reference

Ještě jednou díky moc za čmoudíky (pozn. myšleno moxa) i to ostatní. 🙂
Je mi úplně dobře, ani není možný, že to tak funguje. Jsi prostě dobrej.

Miloslava
Masáže Hranice - reference

Strašně moc díky za tak super atmosféru při masáži i za čajíček a super pokec. Nikdy jsem nic takového nezažila jako u tebe. Příjemné prostředí, milý pokec, hudba, vůně, prostě skvělý relax a nabití nové energie. Těším se na další naše setkání.
První dojem, když jsem k tobě vešla, byl nepopsatelný. Úžasné prostředí, super vůně. Jsi vyjímečný člověk, ze kterého vyzařuje zvláštní energie. Jsem strašně moc ráda, že jsem tě poznala a díky za super pokec. Jen tak dál. Jsi skvělý.

Marta
Masáže Hranice - reference

S masáží jsem byl velice spokojen a už se těším na další. Masáž bych zhodnotil jako velice příjemnou, citlivou a důkladnou. Hned jsem se cítil lépe a plný energie. Napomohlo tomu určitě i příjemné vystupování pana Hajduka a v neposlední řadě i pěkné a čisté prostředí. Za zmínku ještě stojí to, že si zákazník může průběh masáže zvolit dle svých představ, od hudby, přes občerstvení až po bohatý výběr terapií.

Tomáš
Masáže Hranice - reference

…hned po masáži domluva na další termín svědčí o tom, že masáž byla úžasná!!! …pomalá, jemná, něžná přesto s parádním výsledkem! Příjemné prostředí, hudba, vůně, atmosféra je jen třešinka na dortu!! Takže Vládi, jen tak dál. Těším se na příští setkání. Veronika

Veronika
Masáže Hranice - reference

Masáž byla trochu jiná, než na jakou jsem zvyklý od sportovních a kondičních masérů. Byla velice citlivá, jemná, důkladná a příjemná. Měl jsem pocit, že masér se na mé tělo opravdu koncentruje a není myšlenkami někde pryč jako někteří rutinéři. Jsem velmi spokojen.

Miroslav
Masáže Hranice - reference

Byla jsem velmi spokojena, opravdu jsem si odpočinula díky příjemnému, klidnému prostředí a milému, vstřícnému přístupu. Profesionálně odvedená práce se projevila hned na druhý den, kdy jsem záda měla uvolněné, jak už dlouho ne. Moc děkuji a až si příště budu chtít odpočinout a usínat při příjemné masáži, vím kam jít!

Veronika
Masáže Hranice - reference

Příjemné prostředí, lidský přístup, zcela profesionálně odvedená masáž – nic víc si člověk nemůže přát…Držím pěstí v dalším masírování.

Stanislav