Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

PSYCHOGRAFICKÁ (AUTOMATICKÁ) KRESBA

Diagnostická kresba (testovací)
Patří sem kresba čaker, aurogram, diagnostika energií ve vztahu, určování zón, testování procent a odpovědí ano/ne, práce s časovou osou, zakreslení energií fyzického těla apod. (Diagnostická kresba dá informace o vztahu, o zónách v bytě, testovací kresba umí v procentech určit třeba vhodnou školu či práci aj.)
Automatická kresba se po správnosti zhotovuje po 5 – 10 minutách poslechu alfa vln, po krátké meditaci, při které vnímáme, jaké obrazy k nám ve spojení s daným člověkem přicházejí. Za stálého přehrávání alfa meditačních zvuků se nakreslí kresba, která graficky zobrazí situaci.
Automatická kresba není žádné věštění. Je to energetická kresba poskytující pohled toho, jehož ruka kreslí a kdož se snaží napojit na to, co vůči němu vysílá testovaná osoba. Výsledkem není náhled do budoucnosti, to nechejme na vesmíru a zůstaňme vůči němu v pokoře. Výsledkem je diskuse nad problematikou a především potvrzení toho, co testovaná osoba v hloubi duše, když se nad sebou upřímně zamyslí, ví. Je to potvrzení hluboké myšlenky. Což někdy může být šokující.
Nabízím vám vykreslení automatické kresby či duševního těla podle data narození a vašeho krátkého povídání. Automatická kresba vám poskytne nezaujatý pohled na situaci. Přidám vám k němu krátký textový popis, jak kresbu vnímám já. Kresbu obdržíte naskenovanou emailem.
Zpracuje pro vás Vladimír Hajduk.
Studio WANG Hranice - masáže, indická medicína, čakry, test čaker, automatická kresba, harmonizace čaker

Cena za vypracování v současné době činí 200 Kč. Cena je konečná, obdržíte doklad.
Poctivost udržuje harmonické fungování Svadhisthany, druhé čakry.

Kresbu a krátký text vám vypracuji do 2 – 4 dnů od přijetí platby.
Výsledek Vám zašlu na email a v ceně máte navíc zodpovězení nebo ujasnění dalších otázek přes email, kde se spojíme.

.