Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Dárkové poukázky studia WANG v Hranicích

Dárkovou poukázku lze věnovat pouze lidem, kteří mé studio navštěvují již delší dobu nebo o nich víte, že se zajímají o duchovní praxi či techniky východních směrů.

Proč? Protože po minulých Vánocích jsem dostal řádnou sprchu, když se mi do studia na poukázky objednávali lidé, kteří doslova rušili duchovní atmosféru studia, bouchali berlemi do dveří, když se přišli objednat osobně (osobní objednání není možné) a tak podobně. Byly to situace velmi rušivé a co je nejhorší,významně rušily průběh ošetření právě přítomných návštěvníků. Nechci to znova zažívat, proto dobře zvažujte. Nerad bych přerušil energetický náboj studia, který se snažím uchovávat.
Neprodávám tedy dárkovou poukázku všem, abych inkasoval peníze.
Jde o víc.
Dárkový poukaz lze vyzvednout osobně ve studiu po předchozí domluvě nebo jej zaslat poštou na Vaši adresu, pokud nemáte možnost přijít do studia. Můžete zaplatit převodem z účtu nebo ve studiu hotově či platební kartou na terminálu.
Jednotlivé poukázky nesou české názvy známých souhvězdí vesmíru.

>> Dotaz? Napište mi zde. <<