Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

.
Loučím se s hotovostními penězi

Přestože se ve studiu scházíme osobně, stává se postupem času tento osobní typ kontaktu jediným důležitým. Objednávání funguje elektronickou formou, studijní škola zčásti běží také elektronicky. Buddhisté bývají často nadšenci pro nové technologie a pokrokové záležitosti.
Na první / Dlouhodobě je energeticky nevyhovující přijímat za ošetření odměnu hotovostí, která koluje ve vší společnosti, hmatatelnými prostředky. Zhmotnělou energií všech bytostí, cítících i necítících.
Na druhou / Také práce s hotovostními penězi, na pozadí, je časově obtěžující. Nezáživné je skladování, zpracování. Uspořený čas může být věnován jinam. Stejně jako oholená hlava zbavuje nutnosti upravovat vlasy a umožňuje uspořeným časem upravovat vnitřek.
Na třetí / Poctivost udržuje v harmonii Svadhisthanu, druhou čakru. Zatajování vnímáme jako přivlastnění cizí věci, což se v důsledku neshoduje s duchovní prací buddhistického smyslu.
Tyto důvody vedou k upřednostnění platby platební kartou přímo ve studiu WANG na terminálu.
Prozatím platbu v hotovosti na 100% neodmítám, není však harmonická.
Prosím, vezměte s sebou platební kartu.

Děkuji! Namasté. Namascar.