Jak se připravit na návštěvu?

Uložte si prosím telefonní číslo +420 774 621 485 nebo si naskenujte moji vizitku do kontaktů. V případě, že nebudete moct na domluvenou schůzku přijít, napište mi email nebo SMS zprávu co nejdříve se změnu dozvíte.

Objednání k osobní návštěvě je možné pouze přes tyto webové stránky, formulář najdete na této stránce. Telefonicky ani SMS zprávami do studia neobjednávám.

Do přední kanceláře se běžně v obuvi vstupuje, zde je to v pořádku. Něco jiného je vedlejší místnost, která je již masérnou a v této platí zpřísněný hygienický řád. Zde se v obuvi vstupovat nemůže.

V rámci vaší návštěvy máte 10 minut před a 10 minut po masáži v ceně jako přípravu a regeneraci. Nemusíme nikam spěchat. V případě, že byste rádi návštěvu prodloužili o konzultace, je tento další čas účtován podle aktuálního ceníku.

Pokud jde o vaši první masáž v mé provozovně, je nezbytné, abychom si na chvíli sedli. Budu na vás mít pár otázek týkajících se zdravotního stavu, neboť existují jisté stavy, u kterých je potřeba masáž přizpůsobit nebo v horším případě ji odložit až na pozdější období. Ve výjimečných případech se může stát, že vám důrazně doporučím lékařské vyšetření před provedením samotného ošetření masážemi. Ke každému člověku je potřeba přistoupit individuálně.

Dvě hodiny před masáží se nedoporučuje jíst. Jednak proto, abyste se při ležení na břiše necítili nekomfortně, ale také proto, aby se metabolismus mohl soustředit na procesy, které se při masážním ošetření spouštějí a nebyl zaneprázdněn zpracováváním potravy.

Před masáží se nedoporučuje pít větší množství tekutin, abyste během masáže nebyli rušeni neodkladnou toaletní potřebou.

Pití alkoholu před masážním ošetřením je zcela nevhodné jednak ve smyslu extrémního zatížení metabolismu, ale také z důvodů společenských. Požití alkoholu řadím do kontraindikací absolutních a za těchto okolností vás odmítnu ošetřit.

Ano, bezprostředně po masáži je vhodné vypít pár doušků nealkoholických tekutin a po zbytek dne příjem tekutin zvýšit oproti tomu, jak jste běžně zvyklí. Během masáže se nastartuje regenerační proces a ze svalů se postupně začnou uvolňovat metabolity, které je potřeba krevním oběhem odplavit a dále vyloučit. Pokud není příjem tekutin po masáži dostatečný, mohou metabolity zůstávat ve svalech a efekt masáže je poté slabší.

Z masáže budete mít lepší zážitek, pokud se od vnějšího světa na chvíli odpoutáte. To znamená, že přístroje jako telefony, chytré telefony, chytré hodinky a další buď ztišíte nebo si je ponecháte v kanceláři mimo masérnu.

Všeobecně vám doporučuji, abyste při masáži měli na těle pokud možno co nejméně kovových doplňků, které mohou ovlivňovat (a ovlivňují) tok energie v těle.

Pokud si objednáte masáž šíje, budu se pohybovat až ve vlasové části a v týlní části hlavy, kde se nacházejí a upínají svaly šíjové skupiny. Z tohoto důvodu si prosím sundejte veškeré řetízky, náhrdelníky a podobné doplňky.

Záleží na tom, k jaké masáži se objednáte. Pokud pouze šíji a ramena, pak si stačí odložit vrchní část oblečení a kalhoty si můžete ponechat.

Pokud se objednáte k masáži zad, stále si můžete kalhoty ponechat, pokud jste stydliví, ale už mi budou trochu překážet.

Mé osobní doporučení zní, abyste si odložili do spodního prádla a přikrýt se můžete plédem, který je vám ve studiu k dispozici. Nejenže si lépe odpočinete, ale také mně se bude lépe pracovat a budu vám moct poskytnout maximum z ošetření tak, aby se dostavil výsledek (regenerace, odstranění bolesti, úleva od bolesti).


Máte ještě jiný dotaz? Napište mi na hajduk@wanghranice.cz nebo přes kontaktní formulář zde.

Platba za návštěvy a předplacení s bonusem

Jak se za návštěvy platí?

Za návštěvu se ve většině případů platí bankovním převodem, údaje obdržíte do emailové schránky po návštěvě. Je to tak lepší, protože se v příjemné atmosféře nemusíme zaobírat finančními záležitostmi a navíc ceny návštěv počítám zpravidla až večer. Nedělejte si hlavu, že byste mi něco dlužili. Takový postup je v pořádku.

Konečnou cenu počítám z pevné sazby za objednanou masáž či ošetření a čas navíc (podle platné hodinové sazby), který někteří návštěvníci využívají k prodloužení ošetření nebo konzultacím.

Předplacení návštěv

Návštěvy si také můžete předplatit. K předplacené částce vám jako bonus přidám 10%. Ceny návštěv se poté postupně z kreditu strhávají. O aktuálním stavu máte dokonalý přehled v online systému.

FKSP

Kredit si můžete předplatit také z FKSP od zaměstnavatele. Více informací najdete zde.


Hlavní smysl v tomto životě je pomáhat druhým. A pokud jim nemůžete pomoci, aspoň jim neubližujte.

Jeho Svatost XIV. dalajláma

Osvícení můžeme dosáhnout jen cvičením v meditaci. Neexistuje žádný jiný způsob, jak transformovat mysl.

Jeho Svatost XIV. dalajláma