Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

ENERGETICKÝ TEST ČAKER DÁLKOVĚ / OSOBNĚ

KUNDALINI

Ve starých indických spisech se tvrdí, že je na lidském těle 88 tisíc energetických center (čaker), z nich většina plní v energetickém systému člověka jen podpůrnou roli. Několik desítek center, tzv. vedlejších, které se nacházejí hlavně na dlaních, loktech, kolenech a chodidlech a hlavě, mají na naše zdraví znatelný vliv. Rozhodující však pro naše životy jsou centra hlavní, kterých je sedm, a probíhají vertikální osou těla. Každá z těchto čaker má sídlo v éterickém těle člověka, má svou odpovídající barvu a specifické vlastnosti, které ovlivňují pouze určité oblasti těla. Ve své podstatě jsou mnohodimenzionální a zakulacené do tvaru polokoule. Po osvícení dosahují tvar celé světelné koule.
Automatická kresba není žádné věštění. Je to energetická kresba poskytující pohled toho, jehož ruka kreslí a kdož se snaží napojit na to, co vůči němu vysílá testovaná osoba. Výsledkem není náhled do budoucnosti, to nechejme na vesmíru a zůstaňme vůči němu v pokoře. Výsledkem je diskuse nad problematikou a především potvrzení toho, co testovaná osoba v hloubi duše, když se nad sebou upřímně zamyslí, ví. Je to potvrzení hluboké myšlenky. Což někdy může být šokující.
Zpracuje pro vás Vladimír Hajduk.Studio WANG Hranice - masáže, indická medicína, čakry, test čaker, automatická kresba, harmonizace čaker
Kompletní pojednání o čakerním systému můžete prostudovat na mém webu zde.
Hlavní čakry (sedm) jsou rozmístěny podél páteře od křížové kosti po klenbu lebeční. Jsou propojeny třemi kanály: Ida, Sušumna a Pingala, kterými proudí energie čchi. Hlavní linie proudění energie Božským kanálem Sušumnou se jmenuje Hara.

V rámci služby „KUNDALINI“ pro vás zpracuji a emailem obdržíte:

1. kresbu diagnostickou (Muladhara, Svadhisthana, Manipura, Anahata, Visuddha, Adžňa, Sahasrara)
Testování sedmi základních čaker siderickým kyvadlem a zachycení do kresby.
Zjištění směru rotace, sílu, předpoklad.
2. kresbu s diagnostikou doprovodných kanálů
Testování doprovodných kanálů IDA, PINGALA a SUSHUMNA.
Jejich volnost průběhu, vliv na sedm hlavních čaker.
Doprovodný vysvětlující text mého pohledu na kresby
Vysvětlení dojmu z kresby, doporučení vhodných technik k harmonizaci nesrovnalostí.
Možnost zodpovězení dodatečných otázek emailem nebo na síti
Buď emailem, přes který obdržíte kresby nebo kontaktem na síti Facebook.

Cena za vypracování v současné době činí 450 Kč. Cena je konečná, obdržíte doklad.
Poctivost udržuje harmonické fungování Svadhisthany, druhé čakry.
Službu vám vypracuji do 5 – 7 dnů od přijetí platby.