.
CENÍK BĚŽNÝCH A MÍRNĚ POKROČILÝCH SLUŽEB

.

klasické & relaxační masáže

áyurvéda & biodynamika & duchovní rozvoj

online testy osobnosti & dálkové služby

společné meditace & besedy ve studiu WANG
.


~

TŘETÍ ROZTOČENÍ KOLA BUDDHOVA – SMĚR VADŽRAJÁNA

CESTA K DUCHOVNÍMU ROZVOJI, VNITŘNÍMU KLIDU, POZNÁNÍ

.

Nesmírný vesmírný pokrok – přípravný program

 vysokoenergetická ošetření

 tantrická védanta – cesta k mókši

Tantrismus, respektive tantra je název stylu meditace a rituálů, které vznikly v Indii již před pátým stoletím našeho letopočtu. Slovo „tantra“ bylo poprvé použito v indické posvátné kolekci védských hymnů, Rgvédě. Tantra mimo jiné ovlivnila hinduismus, sikhismus, bön, buddhismus a jainismus.
Tantra (dosl. „tkanivo“ nebo „pavučina“, ve smyslu složité struktury), ve stejném významu se také používají pojmy tantrajána = mantrajána = vadžrajána: tento výraz odkazuje na komplexnost v porovnání s naukami súter. Metody buddhistické tantry se zaměřují na identifikaci s cílem Buddhových nauk, s probuzením. Cíl je zde tedy chápán jako cesta. Na cestě tanter se v buddhismu používají takové metody jako zpřítomňování meditační formy (dříve používaný nepřesný termín „vizualizace“), iniciace, meditace na jidam, hluboké dýchání a jiné.
Buddhistická tantra se dělí na čtyři úrovně: Krijá tantra, Čarja tantra, Jóga tantra a Anuttarajóga tantra. Poslední zmiňovaná lze do češtiny přeložit jako „ta, nad kterou již nic není“ a dále se dělí na mateřské tantry, otcovské tantry a neduální tantry. Hlavní tantrou neduálních tanter Anuttarajógy je učení a meditace Kálačakry.

 

Čakry, masáže, esoterika Hranice

Potřebujete-li poradit ve výběru, napište mi.

Napsat zprávu

~

PŘIJÍMÁM PLATBY KARTOU NA TERMINÁLU.
Platba platebními kartami - Studio WANG Hranice - masáže, čínská a indická medicína

Buddhismus