.
CENÍK SLUŽEB
.
.

klasické & relaxační masáže

áyurvéda & biodynamika & duchovní rozvoj

automatická kresba & test čaker & meditace

společné meditace & besedy ve studiu WANG


 vysokoenergetická ošetření

 tantrická védanta – cesta k mókši

Tantrismus, respektive tantra je název stylu meditace a rituálů, které vznikly v Indii již před pátým stoletím našeho letopočtu. Slovo „tantra“ bylo poprvé použito v indické posvátné kolekci védských hymnů, Rgvédě. Tantra mimo jiné ovlivnila hinduismus, sikhismus, bön, buddhismus a jainismus.
Tantra (dosl. „tkanivo“ nebo „pavučina“, ve smyslu složité struktury), ve stejném významu se také používají pojmy tantrajána = mantrajána = vadžrajána: tento výraz odkazuje na komplexnost v porovnání s naukami súter. Metody buddhistické tantry se zaměřují na identifikaci s cílem Buddhových nauk, s probuzením. Cíl je zde tedy chápán jako cesta. Na cestě tanter se v buddhismu používají takové metody jako zpřítomňování meditační formy (dříve používaný nepřesný termín „vizualizace“), iniciace, meditace na jidam, hluboké dýchání a jiné.
Buddhistická tantra se dělí na čtyři úrovně: Krijá tantra, Čarja tantra, Jóga tantra a Anuttarajóga tantra. Poslední zmiňovaná lze do češtiny přeložit jako „ta, nad kterou již nic není“ a dále se dělí na mateřské tantry, otcovské tantry a neduální tantry. Hlavní tantrou neduálních tanter Anuttarajógy je učení a meditace Kálačakry.

 

Čakry, masáže, esoterika Hranice

Potřebujete-li poradit ve výběru, napište mi.

Napsat zprávu

~

PŘIJÍMÁM PLATBY KARTOU NA TERMINÁLU.
Platba platebními kartami - Studio WANG Hranice - masáže, čínská a indická medicína

Domluvený termín můžete zrušit nejpozději 24 hodin před sjednaným termínem.
Klient, který zruší termín později nebo vůbec ne, bude mít možnost dalšího objednání až po uhrazení 75% z ceny zrušeného setkání.
Výjimkou může být zdravotní indispozice.

V případě kdy zruší termín terapeut, vám může být na náhradní návštěvu poskytnuta sleva v rozmezí 20 – 50 % ceny návštěvy.

Buddhismus