PŘIHLÁŠENÍ DO SOUTĚŽE O POUKÁZKU V HODNOTĚ 3.000 KČ

3. VÝROČÍ STUDIA WANG HRANICE

Soutěž probíhá na sociální síti Facebook.
Seznamte se prosím s podmínkami soutěže přímo na Facebooku na > WANG Hranice.

14.7.2017 to budou 3 roky…tak dlouho se snažím pomáhat ve svém studiu WANG, které jsem zprovoznil ve své podstatě bez ničeho. Už odmala jsem věděl, že humanitární směr je mi karmicky předurčen a vše, co se kolem točilo, mě silně přitahovalo a zajímalo. Na základní škole jsem z patra mluvil o biologii člověka, byl jsem několikrát pochválen. Vím, co pro člověka znamená pochvala a co v něm dokáže vzbudit. I já chci v ostatních vzbudit chuť.
Pak jsem vystudoval obor všeobecná sestra a dozvěděl se jak naše západní medicína funguje a někdy nefunguje, jak často opomíjí psychickou, emocionální a spirituální stránku člověka. Všechny dohromady jsou ale přece důležité! Ač je západní medicína nepostradatelná a jako sestra ji nemohu a nechci vidět jen v negativním světle, byl jsem docela zklamán systémem, který se někdy na člověka nedívá jako na člověka. Opustil jsem obor a dělal něco jiného, ale nebyl jsem to já. Táhlo mě to zpátky. Cítil jsem, že musím pomáhat druhým, že to moje duše vyžaduje. Se zaťatými zuby jsem se vrátil. Před třemi lety jsem si nechal zpracovat chiromantický rozbor rukou a dozvěděl jsem se, že v životě budu pomáhat druhým já sám, sám na své jméno. Že mám vlohy k tomu, abych pomohl mnoha lidem. Vím, že za tyto vlohy vděčím rodokmenu ze strany maminky. Výsledky půjdou na vrub mé osoby a nikoho jiného.
Výsledkem chiromantického rozboru jsem byl natolik fascinován, mé duchovní vědomí se náhle pootevřelo a já si uvědomil, že mohu pomoci sám, bez toho aniž by za mnou stála jakákoliv nemocnice a já byl jeden z mnoha. Daří se mi, i díky vám a vašemu zájmu. Za 3 roky jsem se naučil lehce nahlédnout do duše druhých lidí a vcítit se. Někdy až příliš, sám jsem překvapen. Jelikož jsem byl za 3 roky osudem častokrát mile překvapen, rád bych i já někoho mile překvapil. I přesto se tak snažím činit stále. Jelikož vím, že mé služby by potřebovala spousta lidí, rozhodl jsem se vyhlásit soutěž o poukázku v hodnotě 3.000 Kč, které může proinvestovat výherce za jakékoliv služby, které nabízím.