Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

.
TIBETSKÉ MÍSY A ENERGETICKÁ OŠETŘENÍ

Snad nejvíce mě baví, když mohu lidem bez zbytečných slov předvést účinek mystických nástrojů formou, kterou vytvořím na míru přímo ve studiu. Často se setkávám s reakcemi, které člověkem otřesou. Kdy stav po ošetření vyvolá otázky na které nejsou odpovědi.
„Jaktože to tak funguje?“
„Jaktože to funguje i na mně?“
„Jsem v šoku, nemůžu mluvit a nechci jít ven.“
„Vždycky jsem si myslel/a, že na takové věci nejsem.“
„Nemůžu se rozhodnout, jestli je lepší ošetření rukama nebo tibetskými mísami.“
Nikdy přesně do detailu nevysvětluji podle čeho mísy fungují a podle čeho se rozhoduji v jakém sledu ošetření probíhá. Abych neovlivňoval úsudek. Nicméně bedlivě sleduji, hodnotím a mlčím. Využívám silný zvukový a rezonanční potenciál bronzových mís, ladiček a zvonků. Využívám svých rukou, kterými lehce masíruji a na strategických místech je nechávám položené, energie proudí. A v neposlední řadě využívám prostorového zvuku s harmonizujícími vlnami.
Energetické seance s tibetskými mísami jsou jednou z cest za kultivací duše a vnímáním energií. S ním spojeného vnitřního klidu.
Zeptejte se mě, jestli vás zajímá více.

> Kontakt