LGBT friendly studio

„Naše planeta nepotřebuje víc úspěšných lidí. Zoufale potřebuje ty, kteří tvoří mír, léčí, obnovují, vyprávějí příběhy a milují vše živé.“

Džampal Ngawang Lozang Ješe Tändzin Gjamccho, Jeho Svatost Dalajláma XIV.

Naučil jsem se neplýtvat a tak šetřím energii pro ty, které potkám osobně.
Hledejme v běžných titěrných okamžicích, které nás denně potkávají, to pozitivní a poučné. Vše nás může obohatit. I myšlenka nebo událost, kterou jako lidé vnímáme negativně. Toto je důvod, proč můžeme chápat, že naše nálada je víceméně konstantní bez větších výkyvů. Držme se této středové linie a tím pádem se mějme dobře, i když okamžiky jsou někdy těžké.
Nacházejme sami sebe v buddhistických myšlenkách. Je mi sympatický styl klidné existence v ústraní. Nic nenutím na sílu, to je klíč k vývoji a posunu vpřed. Instantní způsob přístupu k čemukoliv nemám dvakrát v oblibě. Oceňuji takové, kteří k zažití masáže, rozpravy či setkání váží cestu a vydají se do ústraní. Na čas se odpojí a vnímají jeden zájem koncentrovaně a s náležitou pozorností. Takovému člověku se věnuji maximálně soustředěně a jeho přítomnost v mém studiu chápu jako nezpochybnitelný a klíčový krok k vývoji a posunu vpřed. Ať už je cílem relaxace, duševní regenerace, uspořádání myšlenek nebo cokoliv jiného duchovně hlubšího.
.