cropped-293677.jpg

Proč mě na 99% nezastihnete, pokud mi budete telefonovat?

Kromě níže uvedených důvodů také ještě z důvodů pramenících z mého >> Kodexu meditačního studia WANG.

Telefon mám k tomu, abych byl k zastižení, skutečně je to tak. K zastižení jsem ovšem prostřednictvím SMS zprávy. Jinak telefon používám jen zřídka, k hovorům velmi sporadicky.

Důvod?
Buď pracuji v nemocnici nebo ve studiu a nebo mám svůj soukromý čas. Osobně mi připadá od masérů či jiných terapeutů velmi nevhodné vyřizování telefonátů v průběhu probíhající návštěvy, masírování jednou rukou nebo dokonce zanechání klienta na lehátku a odcházení bokem. Proto ve studiu při procedurách zamykám dveře, proto jsou zataženy závěsy, proto nepřijímám hovory, nereaguji na klepání na dveře, nereaguji na nic a nikoho jiného než na klienta.

Daleko více oceňuji čas toho, kdo mě navštíví osobně a věnuji se právě jemu. Moje teorie je taková, že sednout si na sofa, vyťukat devět čísel, pohodlně čekat na hovor a přerušit jím osobní jednání, je krátkozraké.

Máme plno možností, jak se společně spojit. Prostřednictvím SMS zprávy, prostřednictvím emailu nebo mých webových stránek. Zbytek je přece nejvhodnější řešit osobně.

Takový je můj pohled a moje praxe. Někdo ji nechápe, někdo ji velmi oceňuje. Věřím, že budete-li zrovna vy klientem ve studiu, taktéž vám přijde vhod.

Navíc přemíra elektrosmogu… všechno máme hned… do pěti minut… pak si toho nevážíme.