.
Dárkové šeky studia WANG v Hranicích

Dárkový šek je vhodné věnovat lidem, kteří mé studio navštěvují již delší dobu nebo o nich víte, že se zajímají o podobná témata.

Proč? Protože po jedněch Vánocích jsem dostal řádnou sprchu, když se mi do studia na poukázky objednávali lidé, kteří doslova rušili duchovní atmosféru studia, bouchali berlemi do dveří, když se přišli objednat osobně (osobní objednání není možné), vykřikovali za dveřmi proč neotevírám (když jsem měl na lehátku paní na ošetření zpívajícími mísami – tedy klidná relaxace) a tak podobně. Byly to situace velmi rušivé a co je nejhorší, významně rušily průběh ošetření právě přítomných návštěvníků. Nechci to znova zažívat, proto dobře zvažujte. Nerad bych přerušil energetický náboj studia, který se snažím uchovávat.
Dárkový šek lze vyzvednout osobně ve studiu po předchozí domluvě nebo jej zaslat Českou poštou nebo Zásilkovnou, pokud nemáte možnost přijít do studia. Lze se také dohodnout na zaslání elektronickou cestou. Můžete zaplatit převodem z účtu nebo ve studiu hotově či platební kartou na bankovním terminálu.

.

MÁM ZÁJEM O DÁRKOVÝ ŠEK

mám dotaz

.