Dárkové poukázky studia WANG v Hranicích

Dárkovou poukázku je vhodné věnovat lidem, kteří mé studio navštěvují již delší dobu nebo o nich víte, že se zajímají o duchovní praxi či techniky východních směrů.

Proč? Protože po jedněch Vánocích jsem dostal řádnou sprchu, když se mi do studia na poukázky objednávali lidé, kteří doslova rušili duchovní atmosféru studia, bouchali berlemi do dveří, když se přišli objednat osobně (osobní objednání není možné), vykřikovali za dveřmi proč neotevírám (když jsem měl na lehátku paní na ošetření zpívajícími mísami – tedy klidná relaxace) a tak podobně. Byly to situace velmi rušivé a co je nejhorší, významně rušily průběh ošetření právě přítomných návštěvníků. Nechci to znova zažívat, proto dobře zvažujte. Nerad bych přerušil energetický náboj studia, který se snažím uchovávat.
Neprodávám tedy dárkovou poukázku všem, abych inkasoval peníze.
Jde o víc.
Dárkový poukaz lze vyzvednout osobně ve studiu po předchozí domluvě nebo jej zaslat poštou na Vaši adresu, pokud nemáte možnost přijít do studia. Můžete zaplatit převodem z účtu nebo ve studiu hotově či platební kartou na terminálu.
Jednotlivé poukázky nesou české názvy známých souhvězdí vesmíru.

Každopádně bych vás nerad odradil, proto se mi určitě ozvěte.


>> Dotaz? Napište mi zde. <<