ZÁKLADNÍ SEDMIDÍLNÁ DUCHOVNÍ CESTA

NESMÍRNÝ VESMÍRNÝ POKROK

Všemi návštěvami duchovní cesty provádí průvodce Vishnu Vishwapati Muni.
The gallery was not found!
Představuji vám základní sedmidílnou duchovní cestu, kterou jsem nazval Nesmírný vesmírný pokrok a při ošetřeních pečlivě vycházím z indických duchovních spisů. Nesmírný vesmírný pokrok proto, protože průchodem těmito ošetřeními uděláte velký krok na duchovní cestě. Sedmidílná…protože při sedmi návštěvách budeme pracovat se sedmi hlavními energetickými centry, čakrami. Při každé návštěvě s jednou čakrou. Začínáme od první kořenové Muladhary a končíme sedmou čakrou Sahasrarou – symbolem vesmírné energie bez pozemské duality. Kolem předchozích šesti čaker se vytrvale ochomýtá dualita – protikladné síly symbolizující různorodost názorů. Sedmá čakra je umístěna mimo tělo, mimo hmotu, je symbolem absolutní nehmatatelnosti, zde již dualitu nenalezneme. Co ovšem nalezneme, je harmonická energie klidu, stálosti, ticha. „Nesmírný vesmírný pokrok“ je určen pro širší veřejnost i pro ty, kteří se chtějí s energetikou a duchovní podstatou člověka seznámit. Také pro ty, kteří se cítí být na začátku.

Co je cílem sedmidílné cesty?

Cílem je uvědomění si energetického pole člověka a jeho stabilizace. Projevem nestability jsou nepředvídatelné reakce na situace, nevědomá mluva, výbuchy zlosti, vnitřní napětí, neschopnost zcela se zklidnit a podobně. Naopak sedmidílná cesta je ovšem velmi účinná a doporučená také pro ty, kteří se již duchovní práci věnují a plánují využívat v budoucnu vysokoenergetická ošetření a uvádět do praxe tantrickou védantu. V tomto případě lze „Nesmírný vesmírný pokrok“ vnímat jako dokonalou přípravu.

Jak jednotlivé návštěvy probíhají?

Při první návštěvě provedeme energetický test, který zopakujeme ještě na sedmé návštěvě, po ošetření. Dynamika vývoje nám napoví jak efektivní byl průběh programu. Samotné ošetření trvá cca. 1 hodinu a děje se na podložce umístěné na zemi. Během ošetření využijeme akupresuru (ohleduplný tlak na stanovené body), dotek ruka-tělo, ošetření vibracemi a zvuky nepálských mís.

Jak je to s oblečením?

Energetické ošetření tohoto typu musí být člověku příjemné. Aby bylo docíleno efektu spokojenosti a volnosti, probíhá ošetření buď ve spodním prádle nebo bez spodního prádla. V obou případech je možné být překryt sarongem, velkým indickým šátkem. Ze zkušenosti je ověřeno, že klient oblečený například v těsných riflích či jakémkoliv jiném oblečením nebývá dobře uvolněn. Efektivita ošetření je diskutabilní. Je také nezbytné se před ošetřením dočasně zbavit co největšího množství kovového materiálu – prstenů, náhrdelníků, náramků.

Jaká je cena ošetření?

Každá jednotlivá návštěva za 800 Kč.
Cena může být vyšší pouze pokud budete chtít návštěvu protáhnout.

~

Harmonogram návštěv

 1. Návštěva první
  Provedení energetického testu a krátké povídání s dotazy
  Ošetření první čakry haptikou, akupresurou, zvuky a vibracemi nepálských mís, cca. 60 minut
 2. Návštěva druhá
  Krátká konzultace
  Ošetření druhé čakry haptikou, akupresurou, zvuky a vibracemi nepálských mís, cca. 60 minut
 3. Návštěva třetí
  Krátká konzultace
  Ošetření třetí čakry haptikou, akupresurou, zvuky a vibracemi nepálských mís, cca. 60 minut
 4. Návštěva čtvrtá
  Krátká konzultace
  Ošetření čtvrté čakry haptikou, akupresurou, zvuky a vibracemi nepálských mís, cca. 60 minut
 5. Návštěva pátá
  Krátká konzultace
  Ošetření páté čakry haptikou, akupresurou, zvuky a vibracemi nepálských mís, cca. 60 minut
 6. Návštěva šestá
  Krátká konzultace
  Ošetření šesté čakry haptikou, akupresurou, zvuky a vibracemi nepálských mís, cca. 60 minut
 7. Návštěva sedmá
  Krátká konzultace
  Ošetření sedmé čakry haptikou, akupresurou, zvuky a vibracemi nepálských mís, cca. 60 minut
~

V případě zájmu či dotazů k programu mě prosím kontaktujte.

Kontaktovat

Nesmírný vesmírný pokrok