Masáže proplácené pojišťovnami – rok 2016

Klienti Všeobecné zdravotní pojišťovny (111)

V roce 2016 mají v mém studiu klienti pojištění u Všeobecné zdravotní pojišťovny, kteří tento rok alespoň 1x bezplatně darovali krev či plazmu,

nárok na proplacení masáží (nebo jiných služeb) ve výši 1.000 Kč pojišťovnou VZP.

Já tuto akci ještě vylepším o 200 Kč pro vás.

Stačí tedy mít potvrzení z transfuzní stanice o bezplatném darování krve nebo plazmy, předplatit si u mě 1.000 Kč na masáže (200 Kč vám dám navíc jako poděkování za předplacení). Doklad z transfuzní stanice a doklad ode mě doručíte na pojišťovnu a ta vám 1.000 Kč vrátí zpět (hotově nebo na účet).

Kontaktujte mě pro více informací formulářem níže nebo se připomeňte osobně ve studiu
či napište email na vladimir@orientalnimedicina.cz

Ostatní pojišťovny

Klienti Oborové zdravotní pojišťovny, kteří v tomto roce darují alespoň 2x bezplatně krev nebo plazmu, mají taktéž jako klienti VZP nárok na 1.000 Kč k využití na masáže.

Klienti Vojenské zdravotní pojišťovny mají tento rok nárok na proplacení 250 Kč na masáže a nemusí být dárci krve či plazmy.

Klienti zaměstnanecké pojišťovny Škoda, kteří za posledních 12 měsíců alespoň jednou darovali krev nebo plazmu, mají nárok na proplacení 600 Kč na masáže.

Klienti Revírní bratrské pokladny, kteří jsou v programu Zdraví 90, mohou čerpat 500 Kč na masáže (tento program je rozsáhleji podmíněn, více informací na http://www.rbp-zp.cz/pro-pojistence/bonusovy-program/program-zdravi-90/).

Pro všechny žádosti podmíněné bezplatným darováním krve či plazmy je potřebné zajistit si na transfuzní stanici potvrzení o provedení bezplatného odběru.

 

[caldera_form id=“CF56a4076f29e67″]