.

KOMPLETNÍ A SYSTEMATICKÉ SROVNÁNÍ ČAKER „MULADHARA“

Systematické a kompletně pojaté srovnání všech sedmi čaker založené na studiu základních informací o jednotlivých čakrách a následná osobní návštěva ve studiu, jejíž součástí je vždy diskuze o aktuální čakře, rozebrání jejích aspektů a porovnání s naším životem – dotkneme se různých témat a zkusíme si uvědomit, zda vnímáme rovnováhu, nedostatek nebo nadbytek. Dále je součástí osobní návštěvy terapie dotekem, kdy se v relaxační místnosti věnujeme harmonizaci energie aktuální čakry dotekem, fonoforesou planetárními ladičkami a doprovodnou hudební kompozicí spojenou s binaurálními tóny ve frekvencích příslušících konkrétní čakře.
Tímto způsobem se důsledně věnujeme teorií, diskuzí a osobní terapií celému energetickému systému a snažíme se dosáhnout co možná nejlepší rovnováhy, která přetrvá dlouhodobě. Každý účastník po ukončení kurzu obdrží certifikát o jeho absolvování. Kurz je možné absolvovat i opakovaně nebo se následně věnovat jen vybraným čakrám, které vykazují nerovnováhu.
Každá návštěva ve studiu je časována na 60 minut času, přičemž 30 minut je vyhrazeno pro diskuzi a 30 minut pro ošetření v relaxační místnosti. Případné prodloužení je možné za příplatek.
S laskavostí vám tento kurz nabízím k vašemu využití a nejlepšímu prospěchu.

.

Během kurzu/programu se zabýváme seznámením s teoretickým základem jednotlivých čaker – obdržíte materiál v PDF a také v MP3 mnou namluvený. Někomu více vyhovuje přečíst si teorii a pro někoho je záživnější učení poslechem například ve sluchátkách na cestách a podobně. Tyto materiály poskytuji zdarma. Ke každé čakře přísluší jedna osobní návštěva ve studiu, při které se o dané čakře pobavíme, zkusíme ji najít ve vlastním životě a vysledovat nerovnováhu. Podstatou druhé části návštěvy je poté samotné ošetření v relaxační místnosti.

.

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ?

  1. Pro pokročilejší klienty vnímavé vůči energetickému systému a otevřené věcem, které nelze nahmatat.
  2. Pro lidi, kteří trpí fyzickou nebo psychickou nerovnováhou.
  3. Pro lidi, kterým se nedaří uvolnit, i když se snaží různými způsoby.
  4. Pro všechny, kterým pomáhá k relaxaci doteková terapie a osobní kontakt.
  5. A pro mnoho dalších stavů, kdy člověku pomůže zklidnění, introspekce a asistence druhého

.

V průběhu kurzu/programu je možné zařadit také dálkové diskuzní videosetkání na Skype (na žádost účastníka kurzu).
.
Základní materiály pro nastudování teorie v PDF a v MP3 nahrávkách Vladimíra Hajduka získáte zdarma.

.

Každý klient získává také přístup do elektronické kanceláře studia WANG, která nabízí různé zajímavé možnosti další spolupráce.

.

HARMONOGRAM KURZU

ČAKRAOBSAH NÁVŠTĚVYCENA
Muladhara – 1. čakra kořenováZamyšlení k 1. čakře / srovnání dotekem, fonoforesou planetárními ladičkami a hudebním doprovodem s binaurálními tóny900 Kč / hodina (je možné prodloužení)
Svadhisthana – 2. čakraZamyšlení k 2. čakře / srovnání dotekem, fonoforesou planetárními ladičkami a hudebním doprovodem s binaurálními tóny900 Kč / hodina (je možné prodloužení)
Manipura – 3. čakraZamyšlení k 3. čakře / srovnání dotekem, fonoforesou planetárními ladičkami a hudebním doprovodem s binaurálními tóny900 Kč / hodina (je možné prodloužení)
Anahata – 4. čakraZamyšlení k 4. čakře / srovnání dotekem, fonoforesou planetárními ladičkami a hudebním doprovodem s binaurálními tóny900 Kč / hodina (je možné prodloužení)
Visuddha – 5. čakra krčníZamyšlení k 5. čakře / srovnání dotekem, fonoforesou planetárními ladičkami a hudebním doprovodem s binaurálními tóny900 Kč / hodina (je možné prodloužení)
Adžna – 6. čakraZamyšlení k 6. čakře / srovnání dotekem, fonoforesou planetárními ladičkami a hudebním doprovodem s binaurálními tóny900 Kč / hodina (je možné prodloužení)
Sahasrara – 7. čakraZamyšlení k 7. čakře / srovnání dotekem, fonoforesou planetárními ladičkami a hudebním doprovodem s binaurálními tóny900 Kč / hodina (je možné prodloužení)
Závěrečná návštěva s rekapitulací a harmonizací všech sedmi čakerRekapitulace všech předchozích návštěv a srovnání všech sedmi čaker900 Kč / hodina (je možné prodloužení)

V případě zájmu mě kontaktujte

Body vector created by freepik – www.freepik.com