BIODYNAMICKÉ, ČAKERNÍ A BINAURÁLNÍ METODY

Při těchto metodách můžete být oblečen/a v pohodlné halence a volných kalhotách (halenku a kalhoty si prosím vezměte vlastní) nebo zůstat ve spodním prádle a přikrýt se sarongem nebo být zcela bez oblečení přikrytí pouze sarongem (bavlněný šátek orientu). Volba je na klientovi.

Je to práce s něčím, co nejde vidět. S něčím co nevnímáme, co ignorujeme, o čem nevíme, že se děje. Ale ono se děje…člověk to jemné vibrování a běh energie může cítit pouze při terapii, ve stavu relaxace, ve stavu kdy je mozek v hladině alfa. Klienti by vám mohli povyprávět. Chápu ale, že se jedná o soukromou a intimní záležitost. Většinou své příběhy pochopíme jenom my sami, není možné zážitky z biodynamických metod objektivně popisovat ostatním, kteří metodu nevyzkoušeli. Je to důvod, proč se o ní mnoho nemluví? 🙂

PODSTATA PRÁCE S ČAKRAMI
Práce s čakrami probíhá na lehátku, v průběhu terapie jsou přikládány ruce na jednotlivé čakry. Slovo ČAKRA pochází ze sánskrtu a znamená kolo nebo disk. Hinduistické texty, zabývající se prouděním energie v lidském těle, používají tento výraz pro centra v našem těle, která mají schopnost přijímat energii, určitým způsobem ji přetvářet a opět vyzařovat. Čakry nestojí samostatně, navzájem odděleny, naopak jsou propojeny sítí „kanálů“, takže kvalita fungování jedné z čaker se nutně odrazí i na ostatních.Tradičně se uvádí SEDM HLAVNÍCH ČAKER, umístěných nad sebou ve středu trupu. Zobrazují se jako lotosové květy, z nichž každý rezonuje o jiných frekvencích a odpovídá určité barvě duhy. Dále je pak 40 čaker vedlejších a ostatní jsou menšího významu. Jednotlivé čakry se otáčejí buď doleva nebo doprava.

PODSTATA BIODYNAMIKY
Ošetření probíhá tak, že klient leží na lehátku v pohodlné poloze a terapeut mu podle potřeby přikládá ruce na nebo pod tělo. Zůstává s ním ve velmi lehkém a hranice respektujícím kontaktu. Klient se pozvolna v klidu začíná uvolňovat a tím tělo může zpracovávat aktuální témata, která si samo určí. Terapeut pomáhá uvést celý systém do harmonie a zahájit léčivé procesy. Ty se aktivují na všech úrovních – fyzické, psychické, emocionální i spirituální. Během ošetření bývají zaznamenávány jevy například jako pocity chladu, tepla, brnění, tlaku, houpání, proudění v těle, rozšiřování do prostoru či jako nejrůznější emoce. Mohou se dostavit i velmi příjemné pocity vlastní neohraničenosti a spojení s jednotou, jaké můžete znát například z meditace. Klient se během ošetření dostává do stavu hluboké relaxace a tělo tak regeneruje své energetické zdroje.

 

Při zdravotních potížích:

 • ke zmírnění bolestí a chronických potíží pohybového ústrojí (při bolestech zad a degenerativních změnách páteře a kloubů)
 • při problémech s čelistmi, dutinami, zrakem, sluchem a čichem
 • při bolestech hlavy, migrénách
 • harmonizace metabolismu, imunitního systému
 • při hormonální nerovnováze
 • při menstruačních problémech
 • při zažívacích potížích

Při řešení posttraumatických syndromů:

 • po operačních stavech, úrazech a nehodách
 • k rozpuštění emocionálních a fyzických šoků
 • při poruchách spánku
 • proti chronické únavě
 • při stavech vyčerpanosti
 • při depresích

Pokud si nevíte rady s výběrem služby či čímkoliv jiným, ukážu Vám zázrak.

Chci vidět zázrak